بازدید معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان ملی استاندارد از توانمندی های گروه مپنا

در تاریخ ۱۱ تیر ماه، “مهدی اسلام پناه”، ​معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان ملی استاندارد ایران، با حضور “عباس علی آبادی” مدیرعامل گروه مپنا از توانمندی ها و قابلیت های گروه مپنا بازدید نمودند.
معاون رئیس جمهور، مپنا را گروهی معظم در کشور توصیف کرد و صنعت و تولیدات مپنا را موجب افزایش غرور ملی دانست و تصریح کرد: خوشحالیم که با مدیریت درست و تلاش متخصصان و اندیشمندان کشور، دارای یک مجموعه توانمند هستیم که نمادی از خودباوری است‌.
اسلام‌پناه در خصوص فرایندهای استاندارد در گروه مپنا گفت: مپنا شرکتی با استانداردهای بین‌المللی است و محصولات، خدمات، آزمایشگاه‌ها و فرایندهای استانداردی را در کشور اشاعه می‌دهد که موجب تعالی دانش است و وقتی صحبت از صنعت و نماد خودباوری می‌شود، چنین سطحی از کیفیت مد نظر قرار می‌گیرد.
وی در پایان اظهار امیدواری کرد: توسعه موتورهای برقی و شارژرهایی با انرژی پاک و استانداردهای بالا و با توانمندی و دانش داخلی برای استفاده در ابعاد بزرگتر، تجاری‌سازی شود.
مدیرعامل گروه مپنا نیز این گروه صنعتی را در لبه فناوری و دوش به دوش تکنولوژی‌های روز دنیا دانست و تاکید کرد: با این وجود مپنا همچنان در ابتدای مسیر توسعه است و ظرفیت‌های بالایی برای رشد دارد.
علی‌آبادی در ادامه گفت: مپنا تا امروز تنها بنگاه حل مسئله بود ولی استراتژی که ما امروز دنبال می‌کنیم، استراتژی خلق آینده است. ما معتقدیم آینده متفاوت از امروز خواهد بود و برای خلق آن باید مطالعه و تلاش کرد.