حضورشرکت مپنا پارس در نمایشگاه هفته پژوهش

به مناسبت هفته پژوهش، نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری استان البرز از ۲۴ تا ۳۰ آذرماه سال جاری در محل دانشگاه خوارزمی برگزار شد. در این نمایشگاه که با همکاری استانداری البرز، شهرداری کرج، مراکز دانشگاهی و تحقیقاتی استان، پارک علم و فناوری استان، شرکت شهرک‌های صنعتی استان البرز، دستگاههای اجرایی استان، اتاق بازرگانی استان و اصناف، بخش خصوصی، صدا و سیما و رسانه‌های استانی برگزار شد، شرکت ها، پژوهشگران و فناوران صنعتی و دانشگاهی آخرین دستاوردهای خود در زمینه صنایع، خدمات، مدیریت، گردشگری و… را ارائه نمودند.
با توجه به این که این نمایشگاه با رویکردی پژوهشی شکل گرفته بود شرکت های مپنا پارس و توگا به طور مشترک حضور یافته و آخرین دستاوردهای پژوهشی و فناوری را به معرض نمایش گذاشتند.
همچنین در حاشیه این نمایشگاه برنامه‌های متنوعی نظیر میز ارتباط صنایع با پژوهشگران و فناوران، کارگاه‌های آشنایی با جدیدترین کاربردهای فناوری در صنعت، پنل‌های گفتگوی صنایع، بررسی چالش‌های استانی و ملی پژوهش و صنعت، فناوری و بین‌المللی‌سازی صنایع اجرا و برنامه‌های عقد تفاهم‌نامه‌ها و قراردادهای فناوری و فروش دانش فنی و تولید محصول برگزار شد.