حضور درکنفرانس و نمایشگاه انرژی های تجدیدپذیر​

سومین کنفرانس و نمایشگاه انرژ­های تجدیدپذیر در تاریخ­های 17 و 18 مهرماه در محل همایش­های بین­المللی صدا و سیما برگزار شد. در این رویداد که با حمایت سازمان انرژی­های تجدیدپذیر و بهره ­وری انرژی(ساتبا)، ستاد توسعه فناوری حوزه انرژی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، وزارت صنعت، معدن و تجارت، سازمان محیط زیست، شهرداری تهران و … برگزار شد، بسیاری از مقام­های کشوری، نمایندگان اتاق­های بازرگانی و نمایندگان شرکت­های مطرح از کشورهای اروپایی و آسیایی در این کنفرانس حضور یافتند.

در این کنفرانس سخنرانانی از جمله آقای دکتر اردکانیان وزیر نیرو، دکتر کلانتری ریاست سازمان محیط زیست، دکتر علی آبادی مدیرعامل شرکت گروه مپنا، سایر مقامات کشوری و نمایندگان حوزه های مرتبط با انرژی های تجدیدپذیر به ایراد سخنرانی پرداختند. در ادامه سخنرانی ها مهندس مجتبی گلی نیز از شرکت پارس در خصوص تاریخچه و تجارب گروه مپنا در ورود به عرصه توربین­های بادی و همچنین سیاست­ها و مشوق­های توسعه بومی توربین­های بادی در شرایط تحریم، چالش­ها و راهکارها سخنرانی و ارایه مطلب نمودند. 

از سوی دیگر شرکت پارس ضمن حضور در نمایشگاه جانبی کنفرانس نیز پذیرای علاقمندان و فعالان حوزه انرژی های تجدیدپذیر بود که همکاران مربوطه پاسخگوی پرسش های بازدیدکنندگان بودند